Administrativní komplex v Ostravě – Porubě byl postaven v roce 1994 původně jako obchodní centrum TERČ, následně byl v roce 2006 přestavěn na administrativní budovu s komerčními prostory v přízemí. Pro označení budovy se vžil název AB Terč a v současné domě ji vlastní Společenství vlastníků jednotek budovy Francouzská 6167 v Ostravě – Porubě

Budova má výhodnou polohu na frekventované ulici Francouzská nedaleko sjezdu z dálnice z Brna do Ostravy a dál na Polsko. V blízkosti se nachází autobusová i tramvajová zastávka MHD. V přízemí objektu se nachází služby občanské vybavenosti, jako je např. restaurace Viktorka nebo fastfood McDonald, lékařské centrum Moje Ambulance, optika a další.

Ve 2., 3. a 4. patře budovy jsou umístěny kancelářské prostory k pronájmu. V podzemní části se nachází parkovací stání. Přístup do budovy a do jejich jednotlivých křídel je zajištěn nonstop prostřednictvím čipových karet. V budově je rovněž k dispozici zasedací místnost, vybavené kuchyňky, sociální zařízení včetně sprch. Prostory jsou moderně pojaty, díky velkým proskleným plochám s výhledem do zeleně vytvářejí příjemné pracovní prostředí se světelnou pohodou. Jsou vhodné pro jakékoliv administrativní činnosti, včetně státní správy, finančních, účetních nebo advokátních služeb apod.

Budova AB Terč je tedy ideálním místem pro podnikání a práci pro firmy i jednotlivce, kteří hledají moderní, reprezentativní a dobře dostupné administrativní prostory v Ostravě – Porubě.